KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13591339
nr 1359 1339
Monica Lorentzon
(f. 1940), Sverige
Oljemålning, Signerad, blomsterstilleben. Olja på pannå, 49x34cm
Monica Lorentzon, svensk målare född 1940.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 november 2020
kl 18:45:28
9/11 07:19:39